top of page
muscle excellence

Muscle Excellence

Muscle Excellence (MEX) to nowojorska firma założona w roku 2010. Jesteśmy producentem i dystrybutorem produktów sportowych najwyższej jakości, takich jak suplementy diety, zdrowa żywność, odzież sportowa i odzież codziennego użytku, a także akcesoria treningowe. Nasze produkty wytwarzane są przy zastosowaniu najnowszych norm i technologii, a ich konkurencyjne ceny pozwalają nam utrzymać się w czołówce jako jedna z wiodących marek.

Od roku 2010 otworzyliśmy lokalne oddziały między innymi w USA, Niemczech, Polsce i Hiszpanii. Obecnie dystrybucję naszych produktów prowadzimy w prawie pięćdziesięciu krajach świata. Współpracowaliśmy z wieloma gwiazdami sportu, między innymi z Flexem Wheelerem, legendą kulturystyki, który przez trzy lata piastował stanowisko Wiceprezesa MEX.

Nasze produkty adresujemy do ludzi aktywnych. Ekskluzywna linia PRO LINE stworzona została dla profesjonalnych zawodników o szczególnych wymaganiach żywieniowych. SPORT LINE zaprojektowana została z myślą o miłośnikach różnych sportów, którzy muszą rozwijać rozmaite sprawności. FIT LINE przeznaczona jest dla entuzjastów aktywnego trybu życia, którzy dbają o dobre samopoczucie ciała i ducha, natomiast linia 2GO oferuje szybkie i wygodne przekąski. Podział na poszczególne kategorie jest jednak umowny, gdyż nawet zawodowcy sięgają czasem po szybkie przekąski. Ponadto, na różnych etapach stawiamy sobie różne cele, skupiając się na sile, energii, bądź wytrzymałości, a czasem po prostu potrzebujemy pomocy przy spalaniu tłuszczu. Szukamy także produktów, które pomagają w regeneracji, pozbyciu się nadmiaru wody i toksyn lub wzmocnieniu układu odpornościowego i układu krążenia bądź takich, które rozluźniają skurcze, zwiększają libido albo pomagają zasnąć. MEX oferuje ich pełną gamę.

Akcesoria fitness, zaprojektowane specjalnie dla MEX przez naszych własnych projektantów, cieszą się ogromną popularnością w wielu klubach fitness na całym świecie. W roku 2017 wkroczyliśmy na rynek odzieżowy, promując śmiałe, nieprzeciętne wzornictwo. Nic więc dziwnego, że leginsy damskie MEX stały się bestselerami w wielu krajach świata.

muscle excellence

Spoglądamy w przyszłość

Zespół dietetyków MEX Nutrition stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, wciąż poszerzając nasz asortyment odżywek, akcesoriów i odzieży. W roku 2015 marka MEX przeszła gruntowną zmianę wizerunku, łącznie z odświeżeniem logo i unowocześnieniem grafiki opakowań wszystkich linii. Zachęceni jej sukcesem, w roku 2018 odnowiliśmy wizerunek linii PRO LINE.

 

Wkrótce nasze produkty odzieżowe i akcesoria, zostaną uzupełnione o linię obuwia sportowego, ekskluzywne torby sportowe, gorsety treningowe, torby na posiłki, a także odzież specjalnego przeznaczenia, na przykład kolekcję ubrań zimowych.

Bez względu na założony cel, produkty MEX mogą pomóc w jego osiągnięciu, zwiększając skuteczność każdego rodzaju treningu sportowego.

  • Grey Instagram Icon

ODWIEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

#mexucan @mexucan

bottom of page