top of page

ZALETY:

TERMOGENEZA

 

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

ZACHOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

 

ZWIĘKSZONA ENERGIA

 

WYSOKA WYDOLNOŚĆ

 

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

 

OBNIŻENIE POZIOMU NAWODNIENIA

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 180 kapsułek

  • 180 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 kapsułka

Liczba porcji w opakowaniu: 180

 

Kofeina bezwodna

Zielona herbata

Owoc pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium)

Pieprz czarny

Pieprz kajeński

L-fenyloalanina

Naringina

L-tyrozyna

Liść brzozy brodawkowatej

Korzeń imbiru

Yerba Mate

Jod

% RWS*

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2,22 %

w 1 kapsułce

 

67 mg

83 mg

117 mg

3,33 mg

17 mg

3,33 mg

17 mg

67 mg

67 mg

17 mg

17 mg

3,33 µg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia dla 6 kapsułek

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

ekstrakt z naowocni gorzkiej pomarańczy – (Citrus aurantium L. subsp. amara) - synefryna 0,27 %, ekstrakt z liści zielonej herbaty – (Camellia sinensis (L.) O. Kuntze), kofeina bezwodna, L-tyrozyna, ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej (Betula pendula Roth/B), naringina, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.), ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rose.), ekstrakt z liści Yerba mate (Ilex Paraguariensis St.Hill), kapsułka - (żelatyna, woda), L-fenyloalanina, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego - (Piper nigrum L.), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, jod ( jodek potasu).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

1 kapsułka dziennie na pusty żołądek przed posiłkiem lub treningiem.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX THERMO SHRED to połączenie metyloksantyn, ziół wspomagających procesy termogeniczne, ziół usuwających nadmiar wody z organizmu oraz składników bioaktywnych, które działając synergicznie, podnoszą poziom energii i wydolność, przyczyniając się do obniżenia masy ciała. MEX THERMO SHRED przyspiesza przemianę materii i wspomaga spalanie tłuszczu, zachowując przy tym masę mięśniową. 


MEX THERMO SHRED przez długi czas dostarcza energii i motywacji do ćwiczeń fizycznych, nawet podczas okresów surowej diety.

THERMO SHRED

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page