top of page

ZALETY:

MOCNA MIESZANKA ERGOGENICZNA


NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE


DODATKOWY ZASTRZYK ENERGII


POPRAWA NASTROJU I KONCENTRACJI


SKUTECZNA STYMULACJA SPALANIA TŁUSZCZU

SMAKI:

 

  • CZERWONY GREJPFRUT

OPAKOWANIE:

 

  • 70 ml (butelka)

  • 20 butelek

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1/2 butelki (35 ml)

Liczba porcji w opakowaniu: 40

 

Beta Alanina

Tauryna

Kofeina bezwodna

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)

Glukuronolakton

L-Tyrozyna

Kwas L-askorbinowy (Witamina C)

Metylokobalamina (Witamina B12)

% RWS*

 

-

-

-

-

-

-

150%

480%

w 1 porcji (35 ml)

 

2500 mg

1000 mg

100 mg

10 mg

125 mg

 50 mg

60 mg

6 µg

w 70 ml

 

5000 mg

2000 mg

200 mg

20 mg

250 mg

 100 mg

120 mg

12 µg

% RWS*

 

-

-

-

-

-

-

75%

240%

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

woda, beta alanina jako CarnoSynTM, tauryna, kofeina bezwodna, ekstrakt z pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium), glukuronolakton, l-tyrozyna, witamina C (jako kwas L-askorbinowy), witamina B12 (jako metylokobalamina), regulator kwasowości – kwas cytrynowy; kwas jabłkowy, aromaty, stabilizator - sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego; estry glicerolu i żywicy roślinnej; glikol propylenowy, olej roślinny, barwniki – czerwień koszelinowa A; azorubina; żółcień pomarańczowa FCF, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; palmitynian L-askorbylu; butylohydroksanizol (BHA), substancja słodząca – sukraloza, substancja konserwująca - sorbinian potasu; benzoesan sodu.

SPOSÓB SPOŻYCIA:

 

Pić 1 butelkę dziennie na pusty żołądek bezpośrednio przed treningiem, aktywnością fizyczną lub psychiczną. Przed spożyciem wstrząsnąć.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX 2GO ACTIVE to ergogeniczna formuła w płynie o doskonałym smaku i natychmiastowym działaniu dla osób, które spędzają czas aktywnie lub potrzebują odmiany w codziennej rutynie. Ta mocna mieszanka aminokwasów, witamin i kofeiny to również źródło dodatkowej energii niezbędnej podczas każdego rodzaju aktywności fizycznej, od spokojnej rekreacji do intensywnego treningu, która skutecznie odżywia mięśnie i zapobiega powstawaniu stanu katabolicznego. MEX 2GO ACTIVE poprawia także sprawność umysłową i koncentrację, sprawiając że każde zadanie wydaje się łatwiejsze do wykonania. MEX 2GO ACTIVE to najlepszy wybór w trakcie pracy przy komputerze lub na budowie, ale także podczas treningu w klubie fitness, jazdy na rowerze czy biegania.

ACTIVE

MEX 2GO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page