top of page
carni drive orange www.jpg

ZALETY:

POTĘŻNA DAWKA 3000 MG!

MNIEJSZE UCZUCIE ZMĘCZENIA

ENERGIA DLA CIAŁA I UMYSŁU

ZWIĘKSZONA ODPORNOŚĆ

LEPSZE SPALANIE TŁUSZCZU

SMAKI:

 

  • POMARAŃCZOWY

  • CYTRYNA-LIMONKA

OPAKOWANIE:

 

  • 700 ml (butelka)

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 butelka (700 ml)

 

L-karnityna

Standaryzowany ekstrakt z liści zielonej herbaty (polifenole, katechiny, EGCG)

- kofeina

Chrom

% RWS*

 

-

-

-

50%

w 100 ml

 

428,6 mg

70 mg

4,34 mg

20 µg

w 100 ml

 

3000 mg

490 mg

30,38 mg

140 µg

% RWS*

 

-

-

-

350%

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

woda, L-karnityna, standaryzowany ekstrakt z liści zielonej herbaty – Camellia sinensis O.Ktze (zaw. 52 % polifenoli, 33 % katechin, 16 % EGCG, 6,2% kofeiny), kwas – kwas cytrynowy, regulator kwasowości – cytryniany sodu, aromaty, chrom (chlorek chromu III), substancja konserwująca – benzoesan sodu, substancja konserwująca – sorbinian potasu, substancja słodząca – sukraloza.  

SPOSÓB SPOŻYCIA:

 

Spożywać 1 butelkę (700 ml) dziennie w czasie wysiłku fizycznego. Przed użyciem wstrząsnąć.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX CARNI DRIVE to bezkaloryczny napój z najwyższą dopuszczalną zawartością karnityny oraz dodatkiem zielonej herbaty i chromu. Ten pyszny, orzeźwiający, gotowy do spożycia produkt nie zawiera cukru, węglowodanów, stymulantów ani sztucznych barwników. Doskonale nawadnia organizm, będąc jednocześnie najsilniejszym i najskuteczniejszym spalaczem tłuszczu z dostępnych na rynku.

MEX CARNI DRIVE przeznaczony jest dla każdego, bez względu na poziom aktywności fizycznej. Dostarcza energii pochodzącej ze spalania tłuszczu, pomaga nawodnić organizm i polepszyć jego wydolność, przyczyniając się tym samym do uzyskania wymarzonej sylwetki.

Karnityna podnosi poziom energii i polepsza metabolizm, jednak jej najważniejszą rolą jest usuwanie nietypowych kwasów organicznych, na przykład pozostałości acylu zwiazanych z koenzymem A, oraz transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, przy udziale transporterów kationów organicznych (OCT), gdzie następnie zachodzi ich beta-oksydacja w cyklu Krebsa. Niedobór karnityny skutkuje spadkiem produkcji energii (ATP). Dlatego aminokwas ten jest tak istotny w procesie wytwarzania energii poprzez metabolizm kwasów tłuszczowych. Dzięki karnitynie tłuszcz może być wykorzystywany jako źródło energii, co przyczynia się do jego skutecznego spalania.

Dodatek zielonej herbaty w MEX CARNI DRIVE to swego rodzaju kompromis pomiędzy uniknięciem stymulacji wywoływanej przez kofeinę a pobudzaniem procesów metabolicznych, co podwyższa skuteczność spalania tłuszczu i wzmaga produkcję energii. Zielona herbata ceniona jest ze względu na swoje mocne działanie przeciwutleniające oraz efektywne usuwanie wolnych rodników.

Chlorek chromu zastosowany w MEX CARNI DRIVE to dobrze przyswajalna forma chromu. Chrom odgrywa istotną rolę w metabolizmie składników pokarmowych dzięki wpływowi na insulinę. Niektóre badania donoszą, że powoduje on również zmniejszenie uczucia głodu, zapobiegając nadmiernemu objadaniu się.

Spożywanie MEX CARNI DRIVE przed lub podczas aktywności fizycznej nie tylko zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu, ale pomaga także uzyskać wymarzoną sylwetkę, w której osiągnięcie wkładamy tak wiele pracy. 

CARNI DRIVE

MEX 2GO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page