top of page

ZALETY:

SZYBKO DZIAŁAJĄCY BOOSTER TLENKU AZOTU


ROZSADZAJĄCA ŻYŁY POMPA


ENERGIA, SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ


BETA ALANINA - PREKURSOR KARNOZYNY

 

MOCNE DAWKI AAKG I CYTRULINY


WZMACNIAJĄCY TRÓJJABŁCZAN KREATYNY

SMAKI:

 

  • CZERWONY GREJPFRUT

OPAKOWANIE:

 

  • 70 ml (butelka)

  • 20 butelek

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1/2 butelki (35 ml)

Liczba porcji w opakowaniu: 40

Alfaketoglutaran argininy

DL-jabłczan l-cytruliny

Trójjabłczan kreatyny

Beta alanina

Glicyna

Kofeina bezwodna

% RWS*

-

-

-

-

-

-

w 70 ml

 

4000 mg

4000 mg

2000 mg

1000 mg

1000 mg

 200 mg

w 1 porcji (35 ml)

 

2000 mg

2000 mg

1000 mg

500 mg

500 mg

 100 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

woda, alfaketoglutaran argininy, DL-jabłczan l-cytruliny, trójjabłczan kreatyny, beta alanina jako CarnoSynTM, glicyna, kofeina bezwodna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; kwas jabłkowy, aromaty, stabilizator - sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego; estry glicerolu i żywicy roślinnej; glikol propylenowy, olej roślinny, barwniki – czerwień koszelinowa A; azorubina; żółcień pomarańczowa FCF, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; palmitynian L-askorbylu; butylohydroksanizol (BHA), substancja słodząca – sukraloza, substancja konserwująca – sorbinian potasu; benzoesan sodu. 

SPOSÓB SPOŻYCIA:

 

Pić 1/2 butelki dziennie na pusty żołądek bezpośrednio przed treningiem, aktywnością fizyczną lub umysłową.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX 2GO PUMP to suplement w płynie o doskonałym smaku i natychmiastowym działaniu, zaprojektowany głównie dla sportowców, ale także dla osób wykonujących wyczerpującą pracę fizyczną lub umysłową. MEX 2GO PUMP pomaga przedłużyć okres wytężonego wysiłku, zapewniając uczucie pompy i poprawiając ukrwienie mięśni. Jako suplement przedtreningowy zwiększa pompę u sportowców, kobietom pomaga zachować masę mięśniową podczas diety, a u mężczyzn poprawia wydolność seksualną. Bez względu jednak na to czy trenujesz czy nie, dzięki MEX 2GO PUMP zwiększysz wytrzymałość organizmu, pozbędziesz się uczucia obolałych mięśni i usprawnisz proces ich regeneracji. Dzięki MEX 2GO PUMP osiągniesz lepsze wyniki sportowe i podniesiesz swoją wydolność fizyczną oraz umysłową, osiągając lepsze samopoczucie. Because U CAN.

PUMP

MEX 2GO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page