top of page

ZALETY:

LEPSZA REGENERACJA ORGANIZMU

SZYBKO DZIAŁAJĄCE AMINOKWASY

STYMULACJA SYNTEZY BIAŁKA

ZŁAGODZENIE BÓLU MIĘŚNI

NIWELACJA STRESU I ZMĘCZENIA

SMAKI:

 

  • CZERWONY GREJPFRUT

OPAKOWANIE:

 

  • 70 ml (butelka)

  • 20 butelek

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 butelka (70 ml)

Liczba porcji w opakowaniu: 20

 

 

Sód

Potas

8:1:1 BCAA (l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna)

L-glutamina

Mieszanka elektrolitów

(chlorek sodu [12 mg], cytrynian sodu [10 mg],

chlorek potasu [8 mg])

% RWS*

2%

0,55%

-

-

-

w 1 porcji (70 ml)

 

36 mg

11 mg

5000 mg

2000 mg

30 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

woda, sód, potas, BCAA w proporcji 8:1:1 (l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna), l-glutamina, chlorek sodu, cytrynian sodu, chlorek potasu, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; kwas jabłkowy, aromaty, stabilizator - sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego; estry glicerolu i żywicy roślinnej; glikol propylenowy, olej roślinny, barwniki – czerwień koszelinowa A; azorubina; żółcień pomarańczowa FCF, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; palmitynian L-askorbylu; butylohydroksanizol (BHA), substancja słodząca – sukraloza, substancja konserwująca – sorbinian potasu; benzoesan sodu. 

SPOSÓB SPOŻYCIA:

 

Pić 1 butelkę dziennie na pusty żołądek po zakończeniu treningu lub innej aktywności fizycznej. Przed spożyciem wstrząsnąć.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX 2GO REST to formuła aminokwasowa o natychmiastowym działaniu usprawniająca regenerację organizmu, oparta na składnikach przebadanych naukowo. Kiedy po intensywnym treningu, pracy fizycznej lub długim okresie wysiłku umysłowego wycieńczenie nie pozwala ci się nawet zrelaksować, jedna dawka MEX 2GO REST zadziała jak odprężający masaż. MEX 2GO REST zawiera mieszankę BCAA w proporcji 8:1:1 i l-glutaminę, dzięki czemu zwiększa wytrzymałość i nawodnienie organizmu, przyczyniając się do przyrostu mięśni i usprawnienia procesu regeneracji. MEX 2GO REST zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i obolałych mięśni, dostarczając energii niezbędnej do szybkiego powrotu do aktywności fizycznej lub umysłowej.

REST

MEX 2GO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page