top of page

ZALETY:

CZYSTE SPROSZKOWANE BIAŁKO SERWATKOWE

 

CFM WPC, WPI I HYDRO WPI

 

DUŻE FRAKCJE BIAŁKA W STANIE NIENARUSZONYM

 

5 GRAMÓW NATURALNIE WYSTĘPUJĄCYCH BCAA

 

HYDROPEPTYDY O SZYBKIM DZIAŁANIU

 

NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU I CUKRU

 

NIE PODRAŻNIA ŻOŁĄDKA

 

DOSKONAŁY SMAK I KREMOWA KONSYSTENCJA

SMAKI:

 

  • BANANOWY

  • CAPPUCCINO

  • CZEKOLADOWY

  • TRUSKAWKOWY

  • WANILIOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 17.85 oz (500 g)

  • 16 porcji

  • 5 lbs (2270 g)

  • 73 porcje

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 1 miarka (31 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 16 / 73

 

Wartość energetyczna

 

Tłuszcz

     w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 

Węglowodany

     w tym cukry

 

Białko

 

Sól

Wapń

% RWS*

20%

 

11%

16%

 

5%

6%

 

142%

 

10%

32%

w 100 g

 

1738 kJ/411 kcal

 

7,7 g

3,2 g

 

14,5 g

5,2 g

 

71 g

0,57 g

 

258 mg

w 1 porcji (31 g)

 

539 kJ/127 kcal

 

2,4 g

1 g

 

4,5 g

1,6 g

 

22 g

 

0,18 g

 

80 mg

% RWS*

6%

 

3%

5%

 

2%

2%

 

44%

 

3%

 

10%

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

mieszanka białek serwatkowych (ultra i mikro-filtrowany koncentrat białek serwatkowych, cross-flow na zimno filtrowany izolat białka serwatki, hydrolizowany izolat białka serwatki), stabilizator - mączka chleba świętojańskiego dla smaku czekoladowego, aromaty, substancja zagęszczająca - guma guar, substancja zagęszczająca - guma celulozowa, emulgator - lecytyny, barwnik, substancja słodząca - acesulfam K, substancja słodząca - sukraloza.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 31 g i dokładnie zmieszać z ok. 250 ml wody, mleka lub soku.  Najlepsze efekty osiąga się spożywając od 2 do 3 razy w ciągu dnia, z uwzględnieniem rozkładu treningów.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX AMERICAN STANDARD WHEY to idealne połączenie wysokiej jakości białka, pysznego smaku i bezkonkurencyjnej ceny! Ten smakowity i pożywny koktajl o wysokiej zawartości białka serwatkowego pobudza przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej i skraca okres regeneracji, nawet po najcięższym treningu. Obok ultra i mikrofiltrowanego koncentratu białka serwatkowego oraz hydrolizowanego izolatu białka serwatkowego, a także izolatu filtrowanego na zimno, produkt zawiera dużą ilość aminokwasów i naturalnie występującej glutaminy, z minimalną tylko ilością tłuszczu i cukru. 


MEX AMERICAN STANDARD WHEY wchłania się momentalnie, zapewniając szybki rezultat! Łatwo się rozpuszcza,  nie powodując wzdęć i podrażnień żołądka, dlatego może być stosowany wszędzie i o każdej porze. MEX AMERICAN STANDARD WHEY jest odpowiednim uzupełnieniem każdej diety i programu treningowego.

AMERICAN STANDARD WHEY

SPORT LINE

DESCRIPTION

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page