top of page

ZALETY:

20 AMINOKWASÓW, 6 GRAMÓW BCAA

 

5 GRAMÓW JABŁCZANU CYTRULINY PODNOSZĄCEGO POZIOM NO

 

2 GRAMY AMINOKWASÓW JEDWABIU

 

PIĘCIOSKŁADNIKOWY ZESTAW ELEKTROLITÓW

SMAKI:

 

  • POMARAŃCZOWY

  • LIMONKOWO-CYTRYNOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 345 g

  • 21 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (16,4 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 21


Mikronizowane aminokwasy BCAA w proporcji 8:1:1

(l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina)

 

Jabłczan cytruliny (DL-Malate 2:1)

 

Peptydy jedwabiu

Oligopeptydy serycyny  

(l-alanina [34,36 %], l-glicyna [27,23 %],

l-seryna [9,58 %], l-walina [3,49 %],

l-treonina [2,00 %])

 

Kompletny zestaw aminokwasów (tauryna, l-glicyna, l-glutamina, kwas l-asparaginowy, l-tyrozyna, l-fenyloalanina, l-prolina, l-lizyna,

l-seryna, l-alanina, l-treonina, l-metionina, l-arginina, l-histydyna,

l-cysteina, l-tryptofan)

 

Zestaw elektrolitów

(cytrynian trójsodowy dwuwodny, chlorek potasu, fosforan dwuwapniowy, dwuwęglan sodu, chlorek sodu)

W tym:

Sód

Potas

Witamina B6

% RWS*

-

-

-

-

-

-

6%

100%

w 1 porcji (16,4 g)

6000 mg

 

5000 mg

 

2000 mg

 

 

 

 

 

1500 mg

 

 

 

 

900 mg

180 mg

120 mg

1,4 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

mikronizowane aminokwasy BCAA w proporcji 8:1:1 (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina), Dl-jabłczan L-cytruliny 2:1, peptydy jedwabiu – oligopeptydy serycyny (l-alanina, l-glicyna, l-seryna, l-walina, l-treonina), kompletny zestaw aminokwasów (tauryna, l-glicyna, l-glutamina, kwas l-asparaginowy, l-tyrozyna, l-fenyloalanina, l-prolina, l-lizyna, l-seryna, l-alanina, l-treonina, l-metionina, l-arginina, l-histydyna, l-cysteina, l-tryptofan), zestaw elektrolitów (dwuwodny cytrynian trójsodowy, chlorek potasu, fosforan di-wapnia, wodorowęglan sodu, chlorek sodu), aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja słodząca - sukraloza, barwnik, regulator kwasowości - kwas jabłkowy, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

SPOSÓB UZYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 16,4 g (1 miarka) i dokładnie zmieszać  z ok. 440 ml wody. Pić podczas treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX AMI-NO PRO to rewolucyjne połączenie wielu aktywnych składników, z których każdy został naukowo przebadany. MEX AMI-NO PRO zawiera 20 różnych aminokwasów w formie wolnej, które organizm może przyswoić niezwłocznie, bez ograniczeń hydrolizy enzymatycznej. W skład produktu wchodzi 4 800 mg l-leucyny, będącej aktywatorem mTOR i inicjatorem syntezy białka, i 2 000 mg związanych peptydowo aminokwasów jedwabiu (SAA). Zastosowano także oligopeptydy, które rywalizują z aminokwasami BCAA jeśli chodzi o anabolizm, choć wykorzystują zupełnie inne ścieżki metaboliczne.  


MEX AMI-NO PRO zawiera także 5 000 mg jabłczanu cytruliny, który przyczynia się do podniesienia poziomu tlenku azotu (N.O.) wspomagającego regenerację. Jest to jeden z najwszechstronniejszych i najskuteczniejszych suplementów, który działa nie tylko w pojedynkę, ale także wspiera wykorzystanie przez mięśnie aminokwasów BCAA. 900 mg elektrolitów zapewnia odpowiednie nawodnienie, ponieważ wszystkie procesy metaboliczne wymagają środowiska wodnego, a odwodnienie przyczynia się do katabolizmu i utraty siły. Pełny zakres aminokwasów (aż 1 500 mg) gwarantuje obecność wszystkich możliwych „materiałów budowlanych” wykorzystywanych przez mięśnie, gdyż czasem nawet przejściowy brak jakiegoś pozornie nieistotnego składnika pokarmowego może powodować ograniczenie syntezy białka.

AMI-NO PRO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

PRO LINE

bottom of page