top of page

ZALETY:

ZWIĘKSZENIE WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ

 

ZWIĘKSZENIE RETENCJI AZOTU

 

ZWIĘKSZENIE MASY MIĘŚNIOWEJ

 

ZWIĘKSZENIE SYNTEZY BIAŁKA

 

LEPSZA REGENERACJA MIĘŚNI

 

ZMNIEJSZENIE ZMĘCZENIA MIĘŚNI

 

ZACHOWANIE BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ​

SMAKI:

 

  • MALINOWY

  • POMARAŃCZOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 500 g

  • 30 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (16,6 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 30

 

Witamina B6

Potas

 

MIOTROFICZNY KOMPLEKS AMINOKWASÓW

Mikronizowany zestaw BCAA w proporcji 8:1:1

(l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna), dwu i trójaminopeptydy z hydrolizowanego enzymatycznie izolatu białka wołowego i serwatki, l-lizyna, l-arginina, l-histydyna, l-treonina, l-metionina, l-fenyloalanina, L-tryptofan

 

SZYBKO DZIAŁAJĄCY ZESTAW PREKURSORÓW L-GLUTAMINY

peptydy glutaminy, kwas glutaminowy, acetyl-l-glutamina 

 

ZESTAW ABSORPCJI KOMÓRKOWEJ

tauryna, l-glicyna, jabłczan cytruliny

% RWS*

 

143%

10%

 

-

 

 

 

 

 

 

-

 

 

-

w 1 porcji (16,6 g)

 

1 mg

0,1 g

 

8 g

 

 

 

3 g

 

2 g

w porcji dziennej (33,2 g)

 

2 mg

0,2 g

 

16 g

 

 

 

 

 

 

6 g

 

 

4 g

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

Mikronizowana L-leucyna, hydrolizowany izolat białka wołowego, maltodekstryna, peptydy glutaminy, kwas L-glutaminowy, tauryna, L-glicyna, hydrolizowany izolat białka serwatki, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, mikronizowana L-walina, mikronizowana L-izoleucyna, L-alanylo-L-glutamina, substancja zagęszczająca - guma guar, substancja słodząca - acesulfam K, jabłczan cytruliny, L-lizyna, L-arginina, L-histydyna, L-treonina, L-metionina, L-fenyloalanina, substancja słodząca - sukraloza, barwnik, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 16,6 g (1 miarka) i dokładnie zmieszać  z ok. 440 ml wody. Wypić przed lub podczas treningu. Najlepszy efekt uzyskuje się wypijając jeszcze jedną porcję tuż po treningu lub o innej porze dnia, na pusty żołądek.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX AMINO 20K to precyzyjnie zaprojektowany zestaw niezbędnych aminokwasów o niskiej masie cząsteczkowej, który dostarcza najistotniejszych składników pokarmowych w najbardziej biologicznie dostępnej formie. MEX AMINO 20K zawiera silną mieszankę aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) skomponowanych w proporcji 8:1:1, szybko działające dwu i trójpeptydy z hydrolizowanych izolatów białek oraz dwa niezbędne systemy wspierające. MEX AMINO 20K zawiera wszystkie składniki niezbędne do budowy mięśni oraz kluczowe aminokwasy, które działając synergicznie, pomagają organizmowi przyswoić je i spożytkować w celu naprawy mięśni i zainicjowania procesu regeneracji. 


MEX AMINO 20K nie zawiera cukru ani tłuszczu i może być stosowany w fazach rozbudowy mięśni, a także w okresach redukcji masy, kiedy zachodzi potrzeba zachowania jak największej ilości tkanki mięśniowej. 

AMINO 20K

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page