top of page

ZALETY:

BOOSTER ZWIĘKSZAJĄCY SIŁĘ ORGANIZMU

 

PRZYSPIESZA PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ

 

ZWIĘKSZA APETYT I POLEPSZA NASTRÓJ

 

POPRAWIA SEN I USPRAWNIA REGENERACJĘ

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 60 tabletek

  • 120 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1/2 tabletki

Liczba porcji w opakowaniu: 120

 

Ekstrakt z korzenia szczodraka krokoszowatego

(Rhaponticum carthamoides)

(80% ekdysteronu)

 

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea)

(3% rozawin, 1% salidrozydu)

 

Ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis)

(zawiera 25% kwasu ursolowego)

 

HMB

(calcium b-hydroxy b-methylbutyrate monohydrate)

% RWS*

 

-

 

 

 

-

 

 

-

 

 

-

w 1/2 tabletki

 

375 mg

 

 

 

62,5 mg

 

 

75 mg

 

 

125 mg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

ekstrakt z leuzei krokoszowatej (Rhaponticum carthamoides), nośnik – celuloza, stabilizator - karboksymetyloceluloza, HMB, ekstrakt z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis), ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea), substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, powłoka (politlenek etylenu).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

1/2 tabletki dziennie na pusty żołądek przed posiłkami lub po treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX ANABOLIC PRO to silny anaboliczny aktywator testosteronu oparty na unikalnym połączeniu rzadkich, przebadanych klinicznie ekstraktów ziołowych, które w naturalny sposób zwiększają wydzielanie testosteronu, przyspieszają syntezę białka, a także zwiększają siłę i wytrzymałość, przyczyniając się w ten sposób do przyrostu masy mięśniowej.


MEX ANABOLIC PRO jest niezwykle silny i skuteczny, a przy tym nie ma efektów ubocznych. W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych (AAS) czy zastrzyków z hormonem wzrostu (HGH), MEX ANABOLIC PRO wywołuje reakcję za pomocą mechanizmów niehormonalnych i procesów adaptogennych, chroniąc narządy wewnętrzne i układ hormonalny przed szkodliwym wpływem.

ANABOLIC PRO

Kotwica 1

PRO LINE

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page