top of page

ZALETY:

KOMPLETNY ZESTAW ZABEZPIECZAJĄCY STAWY

 

GLUKOZAMINA / CHONDROITYNA

 

WYCIĄGI ZIOŁOWE I WITAMINY

 

NATURALNE OLEJKI PRZECIWZAPALNE

 

ZABEZPIECZENIE CHRZĄSTKI I WIĘZADEŁ

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

30 pakietów

(120 tabletek, 60 kapsułek i 30 kapsułek żelowych)

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 pakiet (4 tabletki, 2 kapsułki i 1 kapsułka żelowa)

Liczba porcji w opakowaniu: 30

 

 

Witamina C (kwas L-askorbinowy)

 

Witamina E (octan dl-alfa-tokoferylu)

Cynk (tlenek cynku)

Selen (selenometionina)

Mangan (siarczan manganu)

 

Kompleks wzmacniający tkankę chrzęstną 

Siarczan glukozaminy

Siarczan chondroityny

Kwas hialuronowy

 

Kompleks EFA  

Olej rybny Ultra EPA (48% EPA, 12% DHA)

 

Kompleks ziołowy  

Kłącze kurkumy

Boswellia serrata (kadzidla piłkowana)

Korzeń imbiru  (gingerole, szogaole)

 

Kompleks kolagenowy

L-prolina

L-glicyna

L-lizyna

L-treonina

% RWS*

75%

 

167%

150%

127%

50%

 

-

-

-

 

-

 

-

-

-

 

-

-

-

-

 

 

60 mg

 

20 mg

15 mg

70 µg

1 mg

 

2000 mg

750 mg

10 mg

 

1000 mg

 

1000 mg

200 mg

200 mg

 

350 mg

300 mg

300 mg

50 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

substancja wypełniająca – celuloza, olej rybi Ultra EPA (48 % EPA, 12 % DHA), ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), siarczan chondroityny, L-prolina, L-glicyna, L-lizyna, kapsułka - żelatyna, ekstrakt z kadzidla piłkowana (Boswellia serrata), standaryzowany ekstrakt z korzenia imbiru zaw. 5 % gingeroli (Zingiber officianale Roscoe), maltodekstryna, kapsułka - gliceryna, witamina C (kwas L-askorbinowy), L-treonina, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina E (octan D-alfa-tokoferolu), cynk (tlenek cynku), kwas hialuronowy, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, mangan (siarczan manganu), selen (L-selenometionina).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Zaleca się spożywać 1 pakiet dziennie przy jedzeniu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX ARTHRO PAK PRO to zintegrowane rozwiązanie w postaci pakietu tabletek do przyjmowania raz dziennie, zabezpieczające i wspomagające regenerację tkanki łącznej. MEX ARTHRO PAK PRO zawiera witaminy, minerały, glukozaminę, chondroitynę, przeciwzapalne kwasy tłuszczowe, zioła oraz aminokwasy wspomagające budowę kolagenu, zestawione w odpowiednich ilościach i proporcjach, zapewniających kompleksowe wsparcie zdrowia i funkcjonowania tkanki łącznej. 


Kolagen to składnik białkowy chrząstki, więzadeł i torebek stawowych. Lizyna i treonina również wchodzą w skład struktury kolagenu, odgrywając ważną rolę w jego formowaniu i syntezie. MEX ARTHRO PAK PRO to jedyny produkt, który dostarcza glukozaminę, chondroitynę i kwas hialuronowy w połączeniu z aminokwasami wchodzącymi w skład kolagenu, minerałami i pierwiastkami śladowymi, wspierając wszystkie etapy formowania i utrzymania w dobrej kondycji tkanki stawowej i więzadłowej. MEX ARTHRO PAK PRO przyczynia się do lepszego smarowania stawów i poprawy ich elastyczności poprzez stymulację produkcji mazi stawowej. 

ARTHRO PAK PRO

Kotwica 1

PRO LINE

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page