top of page

ZALETY:

ZAAWANSOWANY ZESTAW BCAA

W PROPORCJI 8:1:1

 

GLUTAMINA I JEJ PREKURSORY

 

MOCNA FORMUŁA ANTY-KATABOLICZNA

 

LEPSZE NAWODNIENIE I WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ KOMÓREK

 

STYMULACJA PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ

 

SZYBKIE MIESZANIE I PRZYSWAJANIE

 

DOSKONAŁY SMAK ORZEŹWIAJĄCYCH OWOCÓW

SMAKI:

 

  • OWOCE LEŚNE

  • POMARAŃCZOWY

  • ARBUZOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 520 g

  • 60 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (8,65 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 60

 

 

Witamina B6

 

Potas


MIESZANKA MIKRONIZOWANYCH BCAA
W PROPORCJI 8:1:1

mikronizowana l-leucyna, mikronizowana l-izoleucyna, mikronizowana l-walina, l-glicyna, l-alanina

 

SZYBKO DZIAŁAJĄCY ZESTAW
L-GLUTAMINOWY

l-glutamina, peptydy glutaminy, kwas glutaminowy, alanylo-l-glutamina

% RWS*

36%

5%

 

 

-

 

 

 

 

 

-

w 1 porcji (8,65 g)

0,25 mg

 

50 mg

 

 

5000 mg

 

 

 

 

 

2000 mg

w 17,3 g

0,5 mg

 

100 mg

 

 

10 000 mg

 

 

 

 

 

4 000 mg

% RWS*

18%

2,5%

 

 

-

 

 

 

 

 

-

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

mieszanka mikronizowanych BCAA w proporcji 8:1:1 (mikronizowana l-leucyna, mikronizowana l-izoleucyna, mikronizowana l-walina), l-glicyna, l-alanina, szybko działający zestaw l-glutaminowy (l-glutamina, peptydy glutaminy, kwas glutaminowy, L-alanylo-l-glutamina), maltodekstryna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromaty, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja słodząca - acesulfam K, substancja słodząca - sukraloza, barwnik.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 8,65 g (1/2 miarki) i dokładnie zmieszać  z ok. 220 ml wody.  Wypić przed lub podczas treningu. Najlepszy efekt uzyskuje się wypijając jeszcze jedną porcję tuż po treningu lub o innej porze dnia, na pusty żołądek. Bardzo zimna woda może spowodować spienienie  produktu i trudności z rozmieszaniem.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX BCAA 20K to zaawansowany technologicznie zestaw aminokwasów rozgałęzionych. Każda porcja dostarcza 10 000 mg mieszanki BCAA w proporcji 8:1:1 oraz 4 000 mg l-glutaminy i prekursorów glutaminy w postaci smacznego, łatwo rozpuszczalnego napoju w proszku. Tę wyjątkową mieszankę BCAA ulepszyliśmy jeszcze bardziej, wzbogacając ją o glutaminę, alaninę i glicynę. Ten precyzyjnie dobrany zestaw aminokwasów jest w stanie obniżyć katabolizm nawet o 80%, zachowując l-leucynę w komórkach mięśni, oraz zapobiega kurczeniu się masy mięśniowej, wspierając przy tym rozbudowę mięśni i procesy anaboliczne nawet przy wysokim poziomie kortyzolu.

BCAA 20K

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page