top of page

ZALETY:

AKTYWACJA SYNTEZY BIAŁKA

 

WZROST RETENCJI AZOTU

 

LEPSZA REGENERACJA MIĘŚNI

 

STYMULACJA PRZYROSTU MIĘŚNI

 

MNIEJSZE ZMĘCZENIE MIĘŚNI

 

ZAPOBIEGA UTRACIE MASY MIĘŚNIOWEJ

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 180 tabletek

  • 60 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 3 tabletki

Liczba porcji w opakowaniu: 60

 

Witamina B6

Witamina B12


Mieszanka zastrzeżona

mikronizowanych BCAA w proporcji 8:1:1

Mikronizowana l-leucyna, mikronizowana l-izoleucyna, mikronizowana l-walina,
l-glicyna, l-alanina

% RWS*

 

100%

80%

 

 

-

w 3 tabletkach

 

0,7 mg

1 µg

 

 

4,5 g

% RWS*

 

50%

40%

 

 

-

w 6 tabletkach

 

1,4 mg

2 µg

 

 

9 g

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

mieszanka mikronizowanych BCAA w proporcji 8:1:1 - L-glicyna, L-alanina, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, nośnik - kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, witamina B6, witamina B12, substancja wypełniająca - karboksymetyloceluloza, powłoka (politlenek etylenu).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Trzy tabletki raz dziennie na pusty żołądek przed posiłkami i/lub po treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

W skład MEX BCAA 9K wchodzą aminokwasy o łańcuchu rozgałęzionym (BCAA), takie jak l-leucyna, l-izoleucyna i l-walina, które są głównymi składnikami białka mięśni. Inicjują one w organizmie stan anaboliczny podczas ciężkiej pracy mięśni, zabezpieczając przed utratą masy mięśniowej.


Każda tabletka MEX BCAA 9K zawiera silną dawkę 1500 mg BCAA zestawionych w idealnej proporcji 8:1:1. To więcej niż produkty wszystkich innych marek.

BCAA 9K

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page