top of page

ZALETY:

MOBILIZACJA KWASÓW TŁUSZCZOWYCH

 

ENERGIA I WYTRZYMAŁOŚĆ

 

POBUDZA METABOLIZM TŁUSZCZU

 

NIE ZAWIERA STYMULANTÓW

 

WSPOMAGA ODCHUDZANIE

SMAKI:

 

  • LIMONKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 20 butelek

  • 70 ml każda

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 butelka (70 ml)

Liczba porcji w opakowaniu: 20

 

 

L-karnityna bazowa

Winian l-karnityny

Acetyl l-karnityny

Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)

Chrom

% RWS*

 

-

-

-

-

25%

w 1 porcji (70 ml)

2000 mg

1000 mg

500 mg

50 mg

10 µg 

* % RWS referencyjne wartości spożycia
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

L-karnityna, winian L-karnityny, acetyl L-karnityny, ekstrakt z liści zielonej herbaty – (Camellia sinensis), chrom (pikolinian chromu), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca - guma arabska, aromaty, substancja słodząca - sukraloza, stabilizator – estry glicerolu i żywicy roślinnej, barwnik - karoteny, barwnik - błękit brylantowy FCF, substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja konserwująca - benzoesan sodu, woda

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Wypić 1 butelkę na pusty żołądek bezpośrednio przed treningiem.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX CARNI-SHOT to płynny środek spalający nadmiar tłuszczu, dostępny w pojedynczych dawkach w butelkach, które można użyć w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. 


Głównym aktywnym składnikiem  MEX CARNI-SHOT jest aminokwas l-karnityna, którego unikalną cechą jest zdolność zamiany tłuszczu w energię. W efekcie suplement ten wspomaga utratę tkanki tłuszczowej i zapewnia przyrost energii w sposób zdrowy i bezpieczny. Zapobiega także wytwarzaniu się kwasu mlekowego w mięśniach po intensywnych ćwiczeniach. 


MEX CARNI-SHOT wzbogacono pikolinianem  chromu i naturalnymi ekstraktami zielonej herbaty, które wspomagają proces spalania tłuszczu i zabezpieczają organizm dzięki obecności antyutleniaczy. 

CARNI SHOT

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page