top of page

ZALETY:

POWOLNE UWALNIANIE AMINOKWASÓW

DOSKONAŁE ŹRÓDŁO BIAŁKA NA NOC

PRZYROST SUCHEJ MASY MIĘŚNIOWEJ

REDUKCJA TŁUSZCZU I REGENERACJA MIĘŚNI

POCZUCIE SYTOŚCI I PRZYROST ENERGII

NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU, WĘGLOWODANÓW I CUKRU

DOSKONAŁY SMAK I KREMOWA KONSYSTENCJA

SMAKI:

 

  • CZEKOLADOWY

  • TRUSKAWKOWY

  • WANILIOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 1 lbs (454 g)

  • 15 servings

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 1 miarka (30 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 15

 

Wartość energetyczna

 

Tłuszcz

     w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 

Węglowodany

     w tym cukry

Błonnik

 

Białko

 

Sól

% RWS*

19%

 

2,3%

8%

 

5%

1,9%

 

-

 

150%

33%

w 100 g

 

1619 kJ/382 kcal

 

1,6 g

1,6 g

 

13 g

1,7 g

 

8 g

75 g

 

2 g

w 1 porcji (30 g)

 

488 kJ/115 kcal

 

< 0,5 g

< 0,5 g

 

4 g

0,5 g

2,5 g

 

22,5 g

 

0,6 g

% RWS*

6%

 

0,69%

2,4%

 

1,5%

0,6%

 

-

 

45%

 

10%

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

kazeina micelarna 60% z mleka, kazeinian wapnia 40% z mleka, stabilizator – mączka chleba świętojańskiego dla smaku czekoladowego, aromaty, substancja wypełniająca – guma celulozowa, barwnik – karminy dla smaku truskawkowego, sól, emulgator – lecytyny (z soi), substancja słodząca – sukraloza, substancja słodząca – acesulfam K.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Wymieszać 1 pełną miarkę (30 g) z około 220 ml ulubionego napoju (woda, mleko, sok itp.). Całość wymieszać w blenderze do uzyskania gładkości (zwykle 20-30 sekund). Aby uzyskać najlepsze rezultaty, spożywać dwie porcje dziennie. Jedną porcję między posiłkami w południe, jedną porcję wieczorem.

OPIS PRODUKTU:

 

Pomimo że białko serwatkowe jest najpopularniejszą formą białka na rynku sportowym, głównie ze względu na jego działanie anaboliczne, kazeina nie ma sobie równych jeśli chodzi o efekt antykataboliczny.

MEX CASEIN BLAST to doskonałe źródło białka dostarczanego pomiędzy posiłkami, szczególnie jeśli przerwa między nimi jest długa, które jest idealną alternatywą dla kuszących, niezdrowych przekąsek.

Chcąc porównać szybkie (choć krótkotrawłe) białko serwatkowe z kazeiną, można posłużyć się przykładem cukrów, przyjmując, że białko serwatkowe odpowiada cukrom prostym a kazeina cukrom złożonym. Kazeina zawiera wszystkie dziewięć aminokwasów egzogennych, co sprawia, że jest białkiem kompletnym, zapewniającym przedłużone uwalnianie aminokwasów do krwioobiegu, a co za tym idzie, wielogodzine odżywianie mięśni.

MEX CASEIN BLAST to optymalna, przebadana naukowo mieszanka kazeiny micelarnej z kazeinianem wapnia w proporcji 60:40. Kazeina micelarna jest czystszym i wolniejszym, choć nierozpuszczalnym, rodzajem białka. Obrabiana jest na zimno, aby zmniejszyć zawartość laktozy, a następnie, w celu zapobieżenia niestrawnościom, mieszana z kazeinianem wapnia, który jest białkiem szybszym.

Spożywając dwie kopiate miarki przed snem, niektórzy zawodowi sportowcy potrafią dostarczyć organizmowi 18 g białka pochodzącego z kazeinianu wapnia w ciągu pierwszych dwóch godzin i 27 g białka w ciągu następnych sześciu godzin, co daje ok 9 g białka na każde dwie godziny. W ten sposób organizm odżywiany jest w sposób ciągły, metabolizm zostaje przyspieszony, co zapobiega utracie suchej masy mięśniowej, a same mięśnie podlegają procesowi regeneracji. Oprócz redukowania poziomu stresu niektóre aminokwasy potrafią zwiększyć zasób energii i wytrzymałość organizmu, usunąć toksyny, a nawet polepszyć sprawność umysłową.

Z analizy zalet MEX CASEIN BLAST, takich jak zapobieganie utracie masy mięśniowej, przyspieszanie redukcji tkanki tłuszczowej poprzez przyspieszenie metabolizmu, przyrost suchej masy mięśniowej czy ułatwianie regeneracji mięśni, jasno wynika, że nasz produkt jest unikalny i zaprojektowany dla każdego, bez względu na rodzaj uprawianego sportu. Możemy z dumą ogłosić, że sprawiliśmy, że kazeina, która jest mniej popularnym źródłem białka ze względu na ryzyko wystąpienia problemów żołądkowych, a także z powodu raczej nieprzyjemnego, mocno słodkiego smaku, stała się wygodnym i smacznym napojem, który można pić z przyjemnością. Zważywszy wszystkie za i przeciw, ośmielamy się twierdzić, że nasza optymalna mieszanka jest w stanie przebić wiele odżywek produkowanych na bazie białek serwatkowych, jak również odżywki na bazie kazeiny micelarnej lub kazeinianu wapnia sprzedawane jako produkty niezależne lub mieszane w nieodpowiednich proporcjach. Jedno jest pewne – poza MEX CASEIN BLAST na rynku nie ma ani jednego produktu, który byłby skuteczniejszy jako odżywka białkowa na noc. Spróbuj sam!

CASEIN BLAST

SPORT LINE

DESCRIPTION

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page