top of page

ZALETY:

LEPSZA REGENERACJA I ZWIĘKSZONA SIŁA

 

MIESZANKA SYNERGICZNYCH SKŁADNIKÓW

 

OPTYMALNA PROPORCJA I DAWKOWANIE

 

WYSOCE BIOAKTYWNY CHLOROWODOREK KREATYNY

 

WYŁĄCZNIE SKŁADNIKI PRZEBADANE KLINICZNIE

 

 BEZ CUKRU I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW

SMAKI:

 

  • MALINOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 600 g

  • 30 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (20 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 30

 

Monohydrat kreatyny

Core-creat™ (chlorowodorek kreatyny)

L-glutamina

Peptydy glutaminy

Tauryna

Carnostim™ (beta alanina)

% RWS*

-

-

-

-

-

-

% RWS*

-

-

-

-

-

-

w 1 porcji (20 g)

​​

4,25 g

0,75 g

3 g

1 g

2 g

1 g

w 100 g

22,5 g

2,5 g

15 g

5 g

10 g

5 g

* % RWS referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

monohydrat kreatyny, L-glutamina, tauryna, peptydy glutaminy z  pszenicy, beta-alanina, chlorowodorek kreatyny, nośnik - hydroksypropylofosforan di skrobiowy, regulator kwasowości - kwas jabłkowy, aromaty, substancja słodząca - sukraloza,  barwnik – czerwień buraczana, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 20 g i zmieszać z ok. 140 ml chłodnej wody lub ulubionego napoju. Najlepiej spożyć jedną porcję na 45-60 minut przed lub jedną porcję tuż po treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX CGT + BETA ALANINE to unikalny środek przedtreningowy bez zawartości stymulantów. To wyjątkowe połączenie kreatyny, glutaminy i tauryny, z dodatkiem beta alaniny, zapewnia doskonałe efekty każdego treningu. Aktywne składniki pomagają zwiększyć siłę, energię i wytrzymałość, zapewniają intensywną pompę, lepszą koncentrację i regulują optymalną pracę mięśni. 


MEX CGT + BETA ALANINE zawiera składniki przyczyniające się do regeneracji i przyrostu masy mięśniowej, dlatego nadaje się również do przyjmowania po treningu. 

CGT+ BETA ALANINE

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page