top of page

ZALETY:

ZAAWANSOWANY BOOSTER ENERGII

ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ

MNIEJSZE ZMĘCZENIE MIĘŚNI

LEPSZA KONCENTRACJA

SZYBKOŚĆ, SIŁA I REGENERACJA

BEZ TŁUSZCZU, CUKRU I WĘGLOWODANÓW

SMAKI:

 

  • POMARAŃCZOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 300 g

  • 40 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (7,5 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 40

 

 

Beta-alanina

Tauryna

Jabłczan cytruliny

L-tyrozyna

N-acetyl-L-karnityna

Kofeina Bezwodna

Witamina C

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego

(Panax ginseng C.A. Meyer)

Niacyna

Magnez

Witamina B1

Witamina B6

Witamina B12

% RWS*

 

-

-

-

-

-

-

150 %

-

 

188 %

3%

454%

143 %

560%

w 1 porcji (7,5 g)

 

2500 mg

1000 mg

1000 mg

500 mg

500 mg

100 mg

60 mg

25 mg

15 mg

5 mg

2,5 mg

1 mg

7 µg

w 15 g

 

5000 mg

2000 mg

2000 mg

1000 mg

1000 mg

200 mg

120 mg

50 mg

30 mg

10 mg

5 mg

2 mg

14 µg

% RWS*

 

-

-

-

-

-

-

75 %

-

 

93,75 %

1,3%

227,2%

71,4 %

280 %

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

Beta-alanina, tauryna, jabłczan cytruliny, L-tyrozyna, N-acetyl-L-karnityna, kofeina bezwodna, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng C.A. Meyer), niacyna (amid kwasu nikotynowego), magnez (cytrynian magnezu), witamina B1 (tiamina), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik - karoteny, regulator kwasowości - kwas jabłkowy, substancja słodząca - sukraloza, witamina B12 - metylokobalamina, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Porcję produktu 7,5 g (1 miarka) rozpuścić w 250-300 ml wody. Spożywać 1 porcję dziennie, ok. 30 minut przed treningiem lub aktywnością fizyczną.

OPIS PRODUKTU:

 

Większość z dostępnych na rynku produktów przedtreningowych zaprojektowano tak, by zmieścić się w określonym budżecie. W ich skład wchodzi zwykle kilka niedrogich stymulantów, używanych także w niektórych napojach energetycznych. Inne, bardziej zaawansowane, zawierają różne formy kreatyny w celu zwiększenia siły i ogólnej wydolności. Jeszcze inne zawierają typowe składniki odpowiedzialne za zjawisko „pompy”, pomagające zapewnić mięśniom należyte odżywianie i wzrost. Istnieją także produkty oparte na formułach wielozadaniowych. W tej kategorii niezaprzeczalnym liderem jest MEX NOX PRO.

 

W przypadku MEX FIGHT nasz dział badawczo-rozwojowy skupił się na potrzebach osób uprawiających sporty wytrzymałościowe takie jak piłka nożna, koszykówka, bejsbol, hokej, a szczególnie sztuki walki. W przypadku tych dyscyplin sportowych, oprócz wydolności liczy się także dynamika, koncentracja i szybka regeneracja. W rezultacie długotrwałych badań z udziałem wielu sportowców udało nam się stworzyć formułę, której każdy składnik został specjalnie wyselekcjonowany. MEX FIGHT to produkt wysokiej jakości, który docenią szczególnie osoby uprawiające sporty, w których najbardziej liczy się wytrzymałość. Nasz produkt pomoże zapobiec szybkiemu drętwieniu mięśni z powodu braku tlenu bez wywoływania przesadnej pompy mięśniowej i nadmiernej stymulacji ośrodkowego układu nerwowego, zachowując w ten sposób ich elastyczność i umożliwiając koncentrację na upatrzonym celu.

 

MEX FIGHT to prawdziwy przełom jeśli chodzi o wsparcie organizmu podczas każdej aktywności, zarówno psychicznej jak i fizycznej.

FIGHT

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page