top of page

ZALETY:

GAINER O WYSOKIEJ ZAWARTOŚCI BIAŁKA

 

KREMOWA KONSYSTENCJA I BOGATY SMAK

 

PEPTYDY Z SERWATKI, WOŁOWINY I GLUTAMINY

 

ZAWIERA WYŁĄCZNIE WĘGLOWODANY ZŁOŻONE

 

BIAŁKO SERWATKOWE, KAZEINOWE, JAJECZNE I WOŁOWE

SMAKI:

 

  • CZEKOLADOWY

  • WANILIOWY

  • TRUSKAWKOWY

  • COOKIES & CREAM

OPAKOWANIE:

 

  • 6 lbs (2720 g)

  • 24 porcje

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 3 miarki (113 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 24

 

Wartość energetyczna

 

Tłuszcz

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 

Węglowodany

w tym cukry

 

Białko

 

Błonnik pokarmowy

 

Sól

 

Potas

% RWS*

19%

 

1%

2%

 

18%

0%

 

84%

 

-

 

4,3%

7%

w 100 g

 

1570 kJ/370 kcal

0,7 g

0,4 g

 

48 g

0 g

 

42 g

 

1,7 g

 

0,26 g

130 mg

w 1 porcji (113 g)

1771 kJ/417 kcal

 

0,8 g

0,45 g

 

54 g

0 g

 

47,5 g

 

2 g

 

0,30 g

150 mg

% RWS*

21%

 

1%

2%

 

20%

0%

 

95%

 

-

 

5%

 

8%

* % RWS - referencyjne wartości spożycia
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

ZESTAW GAIN PRO SUSTAINED RELEASE PROTEIN MATRIX (koncentrat białka serwatki, hydrolizowany izolat białka wołowego, izolat białka mleka, peptydy glutaminy, albumina jaj), skrobia kukurydziana, amyloza z ryżu, amylopektyna z ryżu, substancja zagęszczająca - guma celulozowa, emulgator - lecytyny, aromaty, substancja słodząca - acesulfam K, substancja słodząca - sukraloza.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 113 g (około 3 miarki) i dokładnie zmieszać z ok. 350 ml wody, mleka lub soku. 

OPIS PRODUKTU:

 

MEX GAIN PRO to wysokobiałkowy, niskotłuszczowy i bezcukrowy gainer zaprojektowany dla zawodowców. MEX GAIN PRO zawiera wyjątkowy zestaw białek najwyższej jakości, w którego skład wchodzą wolno, średnio i szybko przyswajalne peptydy białkowe z najlepszych źródeł takich jak serwatka, mleko, jaja i wołowina. Unikalne połączenie białek złożonych i peptydów zapewnia przedłużone w czasie uwalnianie do krwioobiegu aminokwasów niezbędnych w procesie przyrostu i naprawy mięśni po intensywnym treningu.  


MEX GAIN PRO nie zawiera tanich cukrów i wypełniaczy, zawierając za to wyłącznie najwyższej jakości węglowodany wolno przyswajalne, które wspomagają regenerację, pomagają uzupełnić niedobór glikogenu i tworzą środowisko sprzyjające anabolizmowi, syntezie białka i naprawie tkanki mięśniowej. 

GAIN PRO

Kotwica 1

PRO LINE

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page