top of page

ZALETY:

WSZECHSTRONNA MIESZANKA GLUTAMINOWA

 

WZROST SUCHEJ MASY MIĘŚNIOWEJ

 

SZYBSZY EFEKT NASYCENIA MIĘŚNI

 

DŁUGOTRWAŁE, STABILNE DZIAŁANIE

 

NOWE, WIELOPOZIOMOWE PODEJŚCIE

 

TAURYNA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ MIĘŚNI

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 500 g

  • 100 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 miarka (5 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 100

 

Witamina B6

 

GLUTA-TOR™

(l-glutamina USP, peptydy glutaminy, mieszanka jabłczanu glutaminy i kwasu glutaminowego, l-alanylo-l-glutamina, tauryna)

% RWS*

 

580%

 

-

w 1 porcji (5 g)

 

0,4 mg

 

5 g

 

w 100 g

 

8 mg

 

100 g

 

% RWS*

 

29%

 

-

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 5 g (1 miarka) i dokładnie zmieszać  z ok. 200 ml wody.  Wypić jedną porcję 30 minut przed treningiem i jedną porcję 30 minut po treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX GLUTA-TOR PRO. L-glutamina to bardzo wszechstronny suplement – zwiększa objętość komórek i syntezę białka, zmniejsza rozpad białka i optymalizuje działanie układu odpornościowego oraz wydzielanie hormonu wzrostu. Dla uzyskania najlepszych efektów trzeba ją często mieszać z innymi produktami, takimi jak tauryna czy kreatyna. Powodem są różnice w szybkości trawienia i biodostępności glutaminy, które są różne u różnych osób. 


MEX GLUTA-TOR PRO wykorzystuje kilka form glutaminy o różnych prędkościach i sposobach trawienia i przyswajania. W celu uzyskania maksymalnego zwiększenia objętości komórek i szybkości regeneracji dodaliśmy również ściśle określoną ilość tauryny o działaniu synergicznym, tworząc w ten sposób kompletny produkt dla osób uprawiających kulturystykę. To zróżnicowane podejście zapewnia natychmiastowe uzyskanie wysokiego stężenia glutaminy i dłuższe utrzymanie odpowiedniego środowiska biochemicznego dla uzyskania optymalnego efektu. 

GLUTA-TOR PRO

PRO LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page