top of page

ZALETY:

HYDROLIZOWANY IZOLAT BIAŁKA WOŁOWEGO

 

INTENSYWNY PRZYROST TKANKI MIĘŚNIOWEJ

 

WIDOCZNY WZROST OBJĘTOŚCI I EFEKT POMPY

 

WZROST SIŁY MIĘŚNI I WYTRZYMAŁOŚCI

SMAKI:

 

  • CZEKOLADOWY

  • TRUSKAWKOWY

  • WANILIOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 4 lbs (1816 g)

  • 52 porcje

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 1 miarka (35 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 52

 

 

Wartość energetyczna

 

Tłuszcz

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 

Węglowodany

w tym cukry

 

Białko

 

Błonnik pokarmowy

 

Sól

Potas

Wapń

Żelazo

% RWS*

 

18%

 

0%

0%

 

<1%

0%

 

176%

 

-

 

5,8%

5%

10%

4%

w 100 g

 

1521 kJ/358 kcal

0 g

0 g

 

<1 g

0 g

 

88 g

 

<1 g

 

0,35 g

91 mg

77 mg

0,55 mg

w 1 porcji (35 g)

 

536 kJ/126 kcal

0 g

0 g

 

<0,5 g

0 g

 

30,8 g

 

<0,5 g

 

0,12 g

 

32 mg

27 mg

0,16 mg

% RWS*

 

6%

 

0%

0%

 

< 1%

0%

 

62%

 

-

 

2%

2%

3%

1%

* % RWS - referencyjne wartości spożycia
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal
)

SKŁADNIKI:

 

hydrolizowany izolat białka wołowego (HBPI 97%), kazeinian wapnia, aromaty, nośnik - fosforany wapnia, sól, substancja słodząca - sukraloza, substancja słodząca - acesulfam K.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 35 g i dokładnie zmieszać z ok. 250 ml niekwaśnego płynu (woda, mleko itp.). Najlepsze efekty osiąga się spożywając od 2 do 3 razy w ciągu dnia, z uwzględnieniem rozkładu treningów.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX HYDRO BEEF PRO to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie odżywek białkowych, nie tylko w naszej ekskluzywnej linii Flex Wheeler’s Pro Line, ale na rynku suplementów w ogóle. To prawdziwy przełom w badaniach naukowych na temat regeneracji tkanki mięśniowej. MEX HYDRO BEEF PRO to superskoncentrowana mieszanka proteinowa składająca się z wstępnie przetrawionego (hydrolizowanego) i oczyszczonego izolatu białka wołowego z dodatkiem kluczowych aminokwasów dla uzyskania lepszej syntezy białka i regeneracji mięśni.


MEX HYDRO BEEF PRO jest najczystszym dostępnym na rynku białkiem. Głównym jego składnikiem jest oczyszczony w 97% izolat białka wołowego (BPI 97%), który, w przeciwieństwie do glutenu, mleka i soi, nie zawiera węglowodanów, cholesterolu ani alergenów! MEX HYDRO BEEF PRO to formuła błyskawiczna, niewymagająca długotrwałego mieszania. Ma subtelny smak, nie pozostawia posmaku i nie powoduje podrażnienia żołądka, nawet u osób szczególnie wrażliwych.

HYDRO BEEF PRO

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

PRO LINE

bottom of page