top of page

ZALETY:

SKUTECZNA REGENERACJA I NAPRAWA TKANKI MIĘŚNIOWEJ

 

100% IZOLATU BIAŁKA SERWATKOWEGO NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

 

WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA BEZ GLUTENU I TŁUSZCZU

 

PEPTYDY POCHODZĄCE Z HYDROLIZOWANYCH FRAKCJI BIAŁKA

 

PRODUKT ŁATWOSTRAWNY I ŁATWY DO ZMIESZANIA Z PŁYNEM

SMAKI:

 

  • CZEKOLADOWY

  • WANILIOWY

  • TRUSKAWKOWY

  • MALINOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 4 lbs (1816 g)

  • 62.5 porcji

  • 2 lbs (910 g)

  • 31 porcji

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 1 miarka (29 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 62,5 / 31

 

Wartość energetyczna

 

Tłuszcz

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 

Węglowodany

w tym cukry

 

Białko

 

Błonnik pokarmowy

 

Sól

 

Potas

% RWS*

 

18%

 

0%

0%

 

1,2%

0%

 

176%

 

-

 

10%

 

24%

w 100 g

 

1553 kJ/366 kcal

0 g

0 g

 

3,1 g

0 g

 

88 g

 

0,6 g

 

0,6 g

 

480 mg

w 1 porcji (29 g)

 

450 kJ/106 kcal

0 g

0 g

 

0,9 g

0 g

 

25,5 g

 

0,17 g

 

0,17 g

139 mg

% RWS*

5,3%

 

0%

0%

 

< 1%

0%

 

51%

 

-

 

2,8%

 

7%

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

izolat białka serwatki filtrowany na zimno, hydrolizowany izolat białka wołowego, aromaty, sól, emulgator - lecytyny,  substancja zagęszczająca - guma guar, substancja słodząca - acesulfam K,  substancja słodząca - sukraloza.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 29 g i dokładnie zmieszać z ok. 250 ml wody, mleka lub soku.  Najlepsze efekty osiąga się spożywając od 2 do 3 razy w ciągu dnia, z uwzględnieniem rozkładu treningów.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX ISOLATE PRO to doskonałe białko uzupełniające trening siłowy i wytrzymałościowy. Główny składnik MEX ISOLATE PRO jest w całości uzyskiwany w procesie mikrofiltracji na zimno przy użyciu najnowocześniejszego i najbardziej zaawansowanego sprzętu. Jednocześnie MEX ISOLATE PRO zawiera mniej laktozy niż zwykła serwatka i jest całkowicie pozbawiony tłuszczu, co sprawia że jest jeszcze bardziej łatwostrawny i wygodniejszy w użyciu pomiędzy posiłkami. 


MEX ISOLATE PRO zawiera również ultraszybkie dwu i trójpeptydy uzyskane z izolatu białka wołowego (BPI). Peptydy te mają nieco inny profil aminokwasowy, z dużą zawartością l-alaniny i l-glutaminy, które pobudzają syntezę białka w mięśniach i są wchłaniane natychmiast, praktycznie bez angażowania procesów trawiennych. W połączeniu z białkiem serwatki, bogatym w aminokwasy rozgałęzione BCAA, wywołują mocny bodziec anaboliczny, inicjujący syntezę białka w mięśniach. Wyjątkowość BPI polega również na tym, że jest całkowicie pozbawiony laktozy, tłuszczu, alergenów i węglowodanów, co sprawia, że MEX ISOLATE PRO to jedno z najczystszych białek na rynku. 

ISOLATE PRO

Kotwica 1

PRO LINE

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page