top of page

ZALETY:

AKTYWNA REDUKCJA TŁUSZCZU

 

FORMUŁA LIPOTROPOWA

 

WSPARCIE METABOLIZMU

 

NIE ZAWIERA STYMULANTÓW

 

AKTYWNE PRZECIWUTLENIACZE

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 120 tabletek

  • 40 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 3 tabletki

Liczba porcji w opakowaniu: 40

 

Acetylo l-karnityna                             Dwuwinian choliny                                 Inozytol                                                     DL-metionina

Zielona herbata

Wapń (pirogronian wapnia)

Jod (jodek potasu)

% RWS*

 

-

-

-

-

-

31%

67%

w 3 tabletkach

 

500 mg

500 mg

500 mg

500 mg

500 mg

250 mg

100 µg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

stabilizator - fosforany wapnia, nośnik - metyloceluloza, acetylo L-karnityna, dwuwinian choliny, inozytol, DL-metionina, ekstrakt z liści zielonej herbaty, wapń (pirogronian wapnia), substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, jod (jodek potasu), powłoka (politlenek etylenu)

SPOSÓB UŻYCIA:

 

3 tabletki na pusty żołądek 2 razy dziennie przed posiłkami i/lub przed treningiem.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX LIPO SHRED to środek dietetyczny, który w trzech fazach działania jest w stanie zoptymalizować naturalny metabolizm tłuszczu. MEX LIPO SHRED zawiera optymalną mieszankę naturalnych ekstraktów i mikroelementów bioidentycznych.  Stymuluje mobilizację i uwalnianie kwasów tłuszczowych zmagazynowanych w organizmie jako zapasy tłuszczu, a także pomaga w ich transporcie i spalaniu w celu przekształcenia ich w energię. 


MEX LIPO SHRED zawiera mocną mieszankę składników lipotropowych, mogących pozytywnie wpłynąć na poziom cholesterolu i lipidów krwi, a także wspomóc prawidłowe funkcjonowanie wątroby. 


MEX LIPO SHRED jest w 100% wolny od stymulantów, dlatego nie wywołuje rozdrażnienia, nerwowości, bólów głowy ani bezsenności.

LIPO SHRED

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page