top of page
MEX M-TEST PRO 2020.png

ZALETY:

NATURALNY BOOSTER TESTOSTERONU

 

WSPARCIE PROCESU ROZBUDOWY MIĘŚNI

 

ZWIĘKSZONA SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

 

KOMPLEKS SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

 

CAŁKOWICIE BEZPIECZNY I ŁATWY
W UŻYCIU

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 120 tabletek

  • 40 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 3 tabletki

Liczba porcji w opakowaniu: 40

 

 

Kwas D-Asparaginowy

 

Ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii)

Standaryzowany ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris - minimum 45% saponin)

 

Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.)

Cynk

% RWS*

 

-

-

-

-

300%

w 3 tabletkach

3000 mg

 

300 mg

30 mg

20 mg

30 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia dla 3 tabletek

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

Kwas D-asparaginowy, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii), standaryzowany ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris L.) zaw. 45% saponins, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, cynk (cytrynian cynku), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca - guma celulozowa, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

3 tabletki na pusty żołądek raz dziennie przed posiłkiem lub po treningu.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX M-TEST PRO to nowatorski i naturalny stymulator testosteronu opracowany w oparciu o przebadane naukowo i klinicznie składniki. MEX M-TEST PRO to podejście wielofunkcyjne w celu osiągnięcia nie tylko znacznego wzrostu poziomu testosteronu i hormonu wzrostu, ale również rzeczywistych i niezaprzeczalnych efektów w postaci przyrostu suchej masy mięśniowej i zabezpieczenia tkanki mięśniowej przed uszkodzeniem.


MEX M-TEST PRO zaprojektowano wyłącznie w jednym celu: stymulacja wydzielania testosteronu oraz wsparcie jego korzystnego wpływu na budowę ciała i wydolność fizyczną. Każdy składnik został dobrany w odpowiedniej formie i proporcji w celu wywołania najbardziej naturalnej i optymalnej reakcji. Środek jest odpowiedni dla każdego, kto chce zwiększyć masę mięśni w sposób naturalny i bezpieczny.

M-TEST PRO

PRO LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page