ZALETY:

ZWIĘKSZONA PRODUKCJA TLENKU AZOTU (NO)

 

INTENSYWNY, DŁUGOTRWAŁY EFEKT POMPY

 

STYMULACJA WYDZIELANIA HGH,

IGF-1 I INSULINY

 

UTRZYMANIE DODATNIEGO BILANSU AZOTOWEGO

 

3 FORMY ARGININY I ENERGETYCZNY AZOTAN

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 180 tabletek

  • 60 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 3 tabletki

Liczba porcji w opakowaniu: 60

 

L-arginina (w formie wolnej)
Alfaketoglutaran argininy
Chlorowodorek l-argininy

 
Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.)

% RWS*

-

-

-

-

w 6 tabletkach

2000 mg

2000 mg

450 mg

4500 mg

w 3 tabletkach

1000 mg

1000 mg

225 mg

2250 mg

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

sproszkowany korzeń buraka zwyczajnego (Beta-vulgaris L.), L-arginina (w formie wolnej), alfaketoglutaran argininy, chlorowodorek L-argininy, substancja wypełniająca - celuloza, substancja wypełniająca - guma celulozowa, nośnik - kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja glazurująca - glikol polietylenowy.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Zaleca się spożywać w ciągu dnia 6 tabletek, najlepiej przed jedzeniem. Spożywać dwa razy dziennie po 3 tabletki. Po dwumiesięcznym okresie użycia przerwać na 1 miesiąc. 

OPIS PRODUKTU:

 

MEX NITRO PRO zawiera trzy biologicznie najaktywniejsze analogi argininy, zapewniające przewagę nad pozostałymi produktami opartymi na tym aminokwasie. Ta mocna mieszanka powoduje szybkie zwiększenie przepływu krwi, co jest niezbędnym bodźcem do zwiększonej produkcji tlenku azotu. MEX NITRO PRO wyróżnia się jako pierwszy na świecie aktywator tlenku azotu z zawartością analogów argininy i azotanu organicznego, charakteryzując się podwójnym działaniem zapewniającym intensywną i długofalową stymulację produkcji NO. Uczucie rozsadzającej mięśnie pompy jakie powoduje MEX NITRO PRO jest wręcz niewiarygodne!


MEX NITRO PRO to aktywator tlenku azotu o przedłużonym działaniu, zaprojektowany dla zawodowych sportowców i osób aktywnych fizycznie, których celem jest podniesienie wydolności, zwiększenie pompy mięśniowej i polepszenie regeneracji po intensywnych sesjach treningowych lub urazach. 

NITRO PRO

PRO LINE

 

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

Copyright © 2015-2020 Muscle Excellence USA, Inc.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon