top of page

ZALETY:

ULTRA I MIKRO-FILTROWANE BIAŁKA SERWATKI

 

ZAWARTOŚĆ WPC, WPI, SPI I GLUTAMINY

 

SERWATKA JAKO GŁÓWNE ŹRÓDŁO BIAŁKA

 

WYSOKA ZAWARTOŚĆ PEPTYDÓW ARGININY

 

NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

 

LEPSZA REGENERACJA I RETENCJA AZOTU

 

PRZYROST MIĘŚNI I WSPARCIE UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO

 

BRAK NIEPRZYJEMNEGO POSMAKU

SMAKI:

 

  • CZEKOLADOWY

  • WANILIOWO - CYNAMONOWY

  • TRUSKAWKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 910 g

  • 30 porcji

  • 2270 g

  • 75,5 porcji

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Porcja: 1 miarka (30 g)

Liczba porcji w opakowaniu: 30

 

Wartość energetyczna

Tłuszcz

     w tym kwasy tłuszczowe nasycone

Węglowodany

     w tym cukry

Białko

Błonnik pokarmowy

Sól

Potas

Wapń (występujący naturalnie)

% RWS*

20%

5%

5%

8%

7%

140%

-

23%

38%

43%

% RWS*

 

6%

1%

< 2,5%

2%

2%

42%

-

10%

12%

12,5%

w 1 porcji (30 g)

 

504 kJ/119 kcal

1 g

< 0,5 g

6 g

2 g

21 g

1 g

0,6 g

230 mg

 100 mg

w 100 g

 

1683 kJ/397 kcal

3,5 g

1 g

20 g

6 g

70 g

3 g

1,4 g

766 mg

344 mg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

80 % mieszanka białek (ultra i mikro filtrowany koncentrat białka serwatki, izolat białka serwatki filtrowany na zimno), izolat białka soi 20 %, odtłuszczone mleko w proszku, glicyna, peptydy glutaminy, emulgator - lecytyny, aromaty, substancja zagęszczająca - guma celulozowa, substancje słodzące - acesulfam K, sukraloza.

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Odmierzyć załączoną miarką porcję 30 g i dokładnie zmieszać z ok. 250 ml wody, mleka lub soku. Najlepsze efekty osiąga się spożywając od 2 do 3 razy w ciągu dnia, z uwzględnieniem rozkładu treningów.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX NITRO WHEY to najlepsza oferta na rynku, jeśli chodzi o wysoką jakość i doskonały smak. MEX NITRO WHEY to kompozycja kilku białek o szybkim działaniu, takich jak WPC, WPI i SPI, oraz hydrolizowanych peptydów, tworząca jedną z najlepszych mieszanek białkowych. To skuteczne paliwo treningowe i znakomita odżywka dla mięśni. Każda porcja MEX NITRO WHEY dostarcza 21 gramów wysoko biodostępnych aminokwasów, zawierając tylko 1 gram tłuszczu. Jest zatem doskonałym suplementem potreningowym i może być zestawiana z posiłkami i suplementami o wysokiej zawartości węglowodanów. Formuła MEX NITRO WHEY oparta jest na unikalnej kompozycji aminokwasów łączącej duże ilości bogatej w azot argininy i glutaminy z aminokwasami rozgałęzionymi (BCAA). Arginina z wiązaniami peptydowymi jest najlepszą formą tego aminokwasu, która, jak potwierdza kilka badań, przyczynia się do przyrostu za pomocą tych samych mechanizmów co l-leucyna.

NITRO WHEY

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page