top of page

ZALETY:

1000 MG CZYSTEGO

BUZDYGANKA BUŁGARSKIEGO

 

WYSOKI POTENCJAŁ–90% SAPONIN

 

CAŁKOWICIE NATURALNY,

BEZ STYMULANTÓW

 

ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ, SIŁĘ I WIGOR

 

ZWIĘKSZA LIBIDO

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 90 tabletek

  • 90 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 tabletka

Liczba porcji w opakowaniu: 90

 

Buzdyganek naziemny

(Tribulus terrestris)

[ekstrakt standaryzowany; min. 90% saponin]

% RWS*

 

 

 

 

-

w 2 tabletkach

 

 

 

 

2000 mg

w 1 tabletce

 

 

 

 

1000 mg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

standaryzowany ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), maltodekstryna, stabilizator - fosforany wapnia, substancja wypełniająca - karboksymetyloceluloza, nośnik - kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, powłoka (politlenek etylenu).

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Jedna lub dwie tabletki dziennie z dowolnym posiłkiem.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX PURE TRIBULUS 1000 to nowy standard w dziedzinie naturalnej stymulacji hormonalnej. Każda porcja T1000 zawiera optymalną ilość wyciągu z bułgarskiego buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) z zawartością minimum 90% saponin czyli składnika aktywnego. T1000 może zwiększyć siłę, objętość mięśni i poprawić libido dzięki optymalizacji poziomu naturalnych hormonów, a szczególnie dzięki podniesieniu poziomu testosteronu w organizmie.


MEX PURE TRIBULUS 1000 sprzyja stworzeniu odpowiedniego środowiska anabolicznego, zapewniającego optymalne rezultaty każdego programu treningowego. 

PURE TRIBULUS 1000

SPORT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page