top of page
MEX Q10 TO 3.png

ZALETY:

ZDROWSZY UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY*

ZDROWSZY MÓZG, WĄTROBA I STAWY*

WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWZAPALNE*

LEPSZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJA*

PRZYSPIESZONA REGENERACJA*

ZMNIEJSZENIE OBJAWÓW ZMĘCZENIA*

WŁAŚCIWOŚCI ANTYOKSYDACYJNE*

ZDROWSZA, LEPIEJ ZABEZPIECZONA SKÓRA*

*zgodnie z wynikami licznych badań

SMAKI:

 

  • KAPSUŁKI

OPAKOWANIE:

 

  • 90 kapsułek

  • 90 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 1 kapsułka żelowa

Liczba porcji w opakowaniu: 90

 

Koncentrat naturalnego oleju ryb

Kwasy tłuszczowe omega-3

EPA

DHA

Koenzym Q10

Witamina E

% RWS*

-

-

-

-

-

11,2 %

w 1 kapsułce

1100 mg

750 mg

500 mg

250 mg

100 mg

1,34 mg

w 2 kapsułkach

2200 mg

1500 mg

1000 mg

500 mg

200 mg

2,68 mg

% RWS*

-

-

-

-

-

22,3 %

* % RWS referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

koncentrat naturalnego oleju ryb, kwasy tłuszczowe omega-3, EPA (kwas eikozapentaenowy), DHA (kwas dokozaheksaenowy), koenzym Q10, kapsułka - żelatyna, woda, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, witamina E (D-alfa-tokoferol)

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Zaleca się spożywać 1 do 2 kapsułek żelowych dziennie. 

OPIS PRODUKTU:

 

MEX Q10 + TRIPLE OMEGA 3 został zaprojektowany jako produkt z serii limitowanej, uzupełnienie innego bestselera, MEX TRIPLE OMEGA 3, w celu zaspokojenia rosnącego popytu na koenzym Q10. Ponieważ oba składniki wpływają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, doszliśmy do wniosku, że ich połączenie to pomysł jedyny w swoim rodzaju. Oba składniki przebadano pod kątem przydatności w profilaktyce nowotworowej, dowodząc, że pomagają zapobiegać nowotworom prostaty u mężczyzn i piersi u kobiet.

Co sprawia, że nasz produkt jest tak unikalny? Naukowcy uważają, że najlepszy stosunek kwasów tłuszczowych EPA i DHA to 2:1, a najbardziej optymalna dawka kwasów Omega 3 wynosi 1500 mg, tzn. 1000 mg EPA i 500 mg DHA. Wielu producentów proponuje produkty z zawartością 500 lub 1000 mg oleju rybnego, które jednak nie zapewniają wymaganych ilości kwasów EPA i DHA. Najczęściej stosunek obu tych kwasów wynosi 180 do 120, czasem 330 do 220. W tym drugim przypadku producenci chwalą się, że użyli „wysokich dawek”, mimo to są one wciąż niewystarczające. Ten sam problem dotyczy koenzymu CoQ10 – składnik ten często podawany jest w dawce 10 mg, która może mieć co najwyżej wartość marketingową.

Większość badań wyraźnie wskazuje, że wszelkie korzyści, takie jak sprawniejsze funkcje serca i mózgu, zdrowie kości i stawów, redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost poziomu testosteronu, lepsza jakość plemników u mężczyzn i komórek jajowych u kobiet (właściwości przeciwutleniające), lepsza regeneracja, zmniejszone objawy zmęczenia (jako środek przeciwdziałający dysfunkcji mitochondriów), a także wszelkie korzyści związane ze zdrowiem mięśni, które jest tak istotne dla wyników sportowych, można osiągnąć tylko przy wysokich dawkach kwasów tłuszczowych – minimum 1500 mg kwasów Omega 3 dziennie (1000 EPA i 500 DHA) – i dawkach CoQ10 rzędu 90 do 200 mg dziennie. Takie pojęcia jak „zdrowie ogólne” czy „lepsze samopoczucie” oznaczają, między innymi, redukcję objawów syndromu metabolicznego (otyłość, wysokie ciśnienie krwi, insulinooporność, a także wysoki poziom trójglicerydów i niski poziom „dobrego” cholesterolu HDL) oraz pomoc w zapobieganiu chorobom autoimmunologicznym (między innymi cukrzyca typu 1, stwardnienie rozsiane, toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, wrzodziejące zapalenie okrężnicy, choroba Crohna, łuszczyca).

MEX Q10 + TRIPLE OMEGA 3 zawiera trzy razy wyższą dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3 niż zwykłe produkty tego typu oraz mocną dawkę koenzymu CoQ10 w formie szybko rozpuszczalnej kapsułki żelowej bez zanieczyszczeń w postaci metali ciężkich, GMO, glukozy i cholesterolu. Żyj zdrowo! Z MEX dasz radę!zdrowo! Z MEX dasz radę!

Q10 + TRIPLE OMEGA 3

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page