top of page

ZALETY:

WSPOMAGA GŁĘBOKI, SPOKOJNY SEN

 

OPTYMALNE WYDZIELANIE HGH I IGF-1

 

OPTYMALNE WYDZIELANIE TESTOSTERONU

 

WZROST POZIOMU SIŁY, ENERGII I LIBIDO

 

OPTYMALNY STOSUNEK ANDROGENU

DO ESTROGENU

SMAKI:

 

  • BEZSMAKOWY

OPAKOWANIE:

 

  • 120 kapsułek

  • 60 porcji

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW CZYNNYCH

Porcja: 2 kapsułki

Liczba porcji w opakowaniu: 60

 

Witamina B6

Magnez

Cynk

L-arginina

L-lizyna 

% RWS*

 

500%

107%

150%

-

-

w 2 kapsułkach

 

7 mg

400 mg

15 mg

250 mg

250 mg

* % RWS - referencyjne wartości spożycia

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

SKŁADNIKI:

 

magnez (L-askorbinian magnezu), L-arginina (w formie wolnej), L-lizyna (w formie wolnej), żelatyna – otoczka kapsułki, cynk (L-asparaginian cynku, siarczan mono-L-metioniny cynku), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Dwie kapsułki dziennie przed snem, najlepiej na pusty żołądek.

OPIS PRODUKTU:

 

MEX ZMAA  to sprawdzona mieszanka cynku, magnezu i witaminy B6. MEX ZMAA w naturalny sposób stymuluje wydzielanie testosteronu, hormonu wzrostu (HGH) oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1), zapewniając odpowiednie warunki dla intensywnego przyrostu masy mięśniowej. Dzięki dodatkowi l-argininy i l-lizyny w czystej formie, MEX ZMAA ma przewagę nad zwykłymi ZMA. Udowodniono, że ten zestaw aminokwasów zwiększa wydzielanie HGH i stymuluje regenerację podczas snu.

ZMAA

FIT LINE

Kotwica 1

UWAGA:

 

W dawkowaniu suplementów mogą wystąpić różnice w stosunku do dawkowania określonego przez producenta amerykańskiego. W przypadku niektórych produktów dawki zostały zredukowane zgodnie z obowiązującym prawem. Rozbieżności mogą pojawić się również w odniesieniu do wartości energetycznej produktów oraz referencyjnych wartości spożycia (RWS), które zostały obliczone na podstawie przepisów obowiązujących w UE oraz na terenie danego kraju.

 

W trosce o najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji składu poszczególnych produktów bez uprzedzenia, tak aby odzwierciedlały aktualnie obowiązujące przepisy i najnowszy stan wiedzy naukowej. W związku z tym na rynku mogą być dostępne wersje produktów różniących się do siebie składnikami, pochodzące z różnych partii produkcyjnych. Nie ma to wpływu na ich jakość ani autentyczność.

bottom of page